Strona główna  |  Wydawnictwo  |  MICE POLAND  |  Kontakt  |  Sponsoring

 
Aktualności

»


Lubeszczyzna w stronę branży MICE

Województwo Lubelskie ma szansę stać się liderem w organizacji wydarzeń dla branży MICE. Ważnym elementem realizowanej strategii marketingowej jest decyzja Urzędu Marszałkowskiego o udziale w Gali Osobowość Roku MICE Poland 2015, w roli partnera wspierającego.


Lubelskie w ostatnim czasie bardzo zaktywizowało swoją politykę w zakresie turstyki biznesowej. Jest to obecnie nie tylko atrakcyjna destynacja wypoczynkowa, przyciągająca turystów z całej Europy, ale również - co istotne dla przedstawicieli branży MICE - region odgrywa coraz większą rolę na rynku konferencyjno-targowym. 


Współpraca z przedstawicielami branży spotkań, samorządu terytorialnego, stowarzyszeń i organizacji turystycznych w zakresie innowacyjności i kreatywności sektora turystyki biznesowej ma nakłonić organizatorów spotkań do uważniejszego przyglądania się ofercie województwa lubelskiego.  

Gala Osobowość Roku MICE Poland odbędzie się 25 lutego .
Więcej informacji na www.osobowosc.micepoland.com.pl

2016-02-10 16:17:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

2016-07-02 13:14 Tambrey

Your cranium must be prcetoting some very valuable brains.

2016-07-02 13:22 Medford

You coundl't pay me to ignore these posts!

2016-07-03 04:38 Deacon

<a href="http://mbdrxtuxt.com">Th'eers</a> nothing like the relief of finding what you're looking for.

2016-07-04 08:50 Kayleen

Absolutely first rate and cormtp-boetoped, gentlemen! http://buytnyhkuhy.com [url=http://ykrljrdjam.com]ykrljrdjam[/url] [link=http://mhhzalcfrjr.com]mhhzalcfrjr[/link]

2016-07-04 14:09 Titia

Just do me a favor and keep writing such <a href="http://yzxwsejouaf.com">trcanhnet</a> analyses, OK?

2016-07-05 15:19 Ronalee

Glad I've finally found soiehtmng I agree with! http://fvbijh.com [url=http://tzvuspz.com]tzvuspz[/url] [link=http://iywvecsey.com]iywvecsey[/link]

Komentarz:
Podpis:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 

MICE Poland kreuje Osobowości

Skierowany jest on do przedstawicieli polskiego przemysłu spotkań. Jego celem jest wyróżnienie osób cechujących się profesjonalizmem i skutecznością, które w danym roku wykazały się największą aktywnością i zaangażowaniem w rozwój branży. Wyboru na podstawie pisemnych zgłoszeń przesłanych przez czytelników miesięcznika MICE Poland dokona specjalnie powołana w tym cel Kapituła.

Film z Gali OR 2015

»Fotorelacja z Gali OR 2015 - do pobrania.

»Film z Gali OR 2014

»

Film z Gali OR 2013

»

Film z Gali OR 2012

»

Odkrycie MPI Poland

»

Nagroda „Odkrycie Roku 
MPI Poland” 


Jej celem jest wyróżnienie osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu zaistniały na arenie polskiej branży spotkań. Nagroda ma za zadanie ukazać osoby wyjątkowe, o dużym potencjale. Ma być także dla nich motywacją do kontynuacji podjętej drogi rozwoju osobistego. Poprzez przyznawane wyróżnienie stowarzyszenie MPI chce pomagać przyszłym liderom branży.  Decyzje o uhonorowaniu tytułem „Odkrycie Roku MPI Poland” podejmuje kapituła, w której skład wchodzi zarząd stowarzyszenia. Patronat „MICE Poland”.


–  Odkrycie Roku to konkurs zainicjowany przez MPI Poland. Chcemy ukazać naszej branży przyszłych jej liderów oraz pomoc młodym, wschodzącym gwiazdom w niej zaistnieć. Dzięki ścisłej współpracy z MICE Poland możemy kreować przyszłe „Osobowości”. Nasze dotychczasowe wybory sprostały oczekiwaniom. – Wojciech Liszka dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu Radisson Blu Kraków Prezes MPI Poland Club