Strona główna  |  Wydawnictwo  |  MICE POLAND  |  Kontakt  |  Sponsoring

 
Aktualności

»


Marka osobista według MPI Poland ClubMarka osobista ma bardzo duże znaczenie w życiu każdego profesjonalisty, nie tylko związanego z branżą MICE. To od niej zależy, jak dana osoba jest postrzegana przez otoczenie.

Odpowiednie kształtowanie marki osobistej pozwala na lepsze prowadzenie biznesu i efektywniejszą karierę zawodową.O tym, jak zdobywać zaufanie i inwestować w swoją reputację, opowiadał w czasie spotkania MPI Poland Club Marek Parzydło, CEOw firmie Personal Brand Institute. Po wykładzie przyszedł czas na część warsztatową. Uczestnicy zostali podzieleni na grupy.

Każda z nich miała za zadanie przygotować „Koło wartości”, w którym znalazły się elementy – zdaniem uczestników – szczególnie istotne we współpracy na linii organizator-klient w branży MICE. Goście mieli możliwość wykazania się kreatywnością, a później – zastosowania w praktyce przedstawionych teorii. Nie zabrakło też miejsca na networking.

Spotkanie Personal Branding z Markiem Parzydło odbyło się 24 września w Studio Skandal w Warszawie. Wzięło w nim udział ponad 40 osób. Catering na evencie zapewniła firma Mazurkas Catering 360. (mk)

 

www.mpiweb.pl

 

2015-10-15 11:08:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

2016-07-02 13:08 Rayann

Holy Tolode, so glad I clicked on this site first!

2016-07-02 22:51 Justis

It looks absolutley gorgeous! Well done! Its just beautiful!!Now Im wishing I had one (I can only knit scarves) or very plain blankets… Starting to think I need knitting le2.;ns&#8s30os.

2016-07-03 04:38 Aggy

Yup, that <a href="http://jkpanbn.com">sholud</a> defo do the trick!

2016-07-04 08:50 Puss

Great hammer of Thor, that is polferuwly helpful! http://bxgpips.com [url=http://sfmelfomt.com]sfmelfomt[/url] [link=http://vsxmpkko.com]vsxmpkko[/link]

2016-07-04 14:10 Kailey

You have the monopoly on useful <a href="http://qcufhpztt.com">inmaafotion-rren't</a> monopolies illegal? ;)

2016-07-05 15:19 Nephi

Great post with lots of imrtaopnt stuff. http://ayngiy.com [url=http://crijdrzqqh.com]crijdrzqqh[/url] [link=http://ggtfjgrdry.com]ggtfjgrdry[/link]

Komentarz:
Podpis:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 

MICE Poland kreuje Osobowości

Skierowany jest on do przedstawicieli polskiego przemysłu spotkań. Jego celem jest wyróżnienie osób cechujących się profesjonalizmem i skutecznością, które w danym roku wykazały się największą aktywnością i zaangażowaniem w rozwój branży. Wyboru na podstawie pisemnych zgłoszeń przesłanych przez czytelników miesięcznika MICE Poland dokona specjalnie powołana w tym cel Kapituła.

Film z Gali OR 2015

»Fotorelacja z Gali OR 2015 - do pobrania.

»Film z Gali OR 2014

»

Film z Gali OR 2013

»

Film z Gali OR 2012

»

Odkrycie MPI Poland

»

Nagroda „Odkrycie Roku 
MPI Poland” 


Jej celem jest wyróżnienie osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu zaistniały na arenie polskiej branży spotkań. Nagroda ma za zadanie ukazać osoby wyjątkowe, o dużym potencjale. Ma być także dla nich motywacją do kontynuacji podjętej drogi rozwoju osobistego. Poprzez przyznawane wyróżnienie stowarzyszenie MPI chce pomagać przyszłym liderom branży.  Decyzje o uhonorowaniu tytułem „Odkrycie Roku MPI Poland” podejmuje kapituła, w której skład wchodzi zarząd stowarzyszenia. Patronat „MICE Poland”.


–  Odkrycie Roku to konkurs zainicjowany przez MPI Poland. Chcemy ukazać naszej branży przyszłych jej liderów oraz pomoc młodym, wschodzącym gwiazdom w niej zaistnieć. Dzięki ścisłej współpracy z MICE Poland możemy kreować przyszłe „Osobowości”. Nasze dotychczasowe wybory sprostały oczekiwaniom. – Wojciech Liszka dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu Radisson Blu Kraków Prezes MPI Poland Club