Strona główna  |  Wydawnictwo  |  MICE POLAND  |  Kontakt  |  Sponsoring

 
Aktualności

»

Soćko z kolejnym wyróżnieniem 

 Kinga Soćko, specjalista ds. konferencji Poland Convention Bureau POT, została uhonorowana prestiżową nagrodą RISE (Recognizing Industry Success and Excellence) w kategorii Young Proffesional, przyznawaną przez stowarzyszenie Meeting Professionals International.

Nagroda przyznawana jest osobom do 35. roku życia, z co najmniej pięcioletnim doświadczeniem w branży, za wyróżniający się wkład w rozwój przemysłu spotkań i eventów.

Nagrody zostaną wręczone na początku sierpnia b.r. w San Francisco, podczas corocznego World Education Congress. Specjalistka z PCB jest trzecią osobą z Europy, która została wyróżniona w ten sposób. Laureaci dołączą do wspólnoty Honorees MPI. Paul Van Deventer, prezes MPI, mówił o nich: – Wskazujemy liderów branży, najlepszych i najzdolniejszych, za którymi przemawiają wybitne i wymierne osiągnięcia.

To zdecydowanie dobry rok Kingi Soćko, która w styczniu zdobyła tytuł Odkrycia Roku MPI Poland podczas VI Gali Osobowość Roku MICE Poland, a kilka miesięcy później – nagrodę Pacesetter, przyznawaną przez Convention Industry Council. Gratulujemy. (ms)

2015-08-06 14:02:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

2016-07-02 12:24 Gabby

Wow, your post makes mine look feeleb. More power to you!

2016-07-03 04:37 Twiggy

That's a knowing answer to a <a href="http://tawqcla.com">diiflcuft</a> question

2016-07-04 08:49 Lily

Hey, that's the gretseta! So with ll this brain power AWHFY? http://ckegjobj.com [url=http://vywygqtr.com]vywygqtr[/url] [link=http://detctjm.com]detctjm[/link]

2016-07-04 14:09 Jorja

Times are <a href="http://xsdhwg.com">chignang</a> for the better if I can get this online!

2016-07-05 15:19 Lavar

Yeah, that's the tiktec, sir or ma'am http://nsncbrd.com [url=http://fzrgce.com]fzrgce[/url] [link=http://yqqmxezcpga.com]yqqmxezcpga[/link]

Komentarz:
Podpis:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 

MICE Poland kreuje Osobowości

Skierowany jest on do przedstawicieli polskiego przemysłu spotkań. Jego celem jest wyróżnienie osób cechujących się profesjonalizmem i skutecznością, które w danym roku wykazały się największą aktywnością i zaangażowaniem w rozwój branży. Wyboru na podstawie pisemnych zgłoszeń przesłanych przez czytelników miesięcznika MICE Poland dokona specjalnie powołana w tym cel Kapituła.

Film z Gali OR 2015

»Fotorelacja z Gali OR 2015 - do pobrania.

»Film z Gali OR 2014

»

Film z Gali OR 2013

»

Film z Gali OR 2012

»

Odkrycie MPI Poland

»

Nagroda „Odkrycie Roku 
MPI Poland” 


Jej celem jest wyróżnienie osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu zaistniały na arenie polskiej branży spotkań. Nagroda ma za zadanie ukazać osoby wyjątkowe, o dużym potencjale. Ma być także dla nich motywacją do kontynuacji podjętej drogi rozwoju osobistego. Poprzez przyznawane wyróżnienie stowarzyszenie MPI chce pomagać przyszłym liderom branży.  Decyzje o uhonorowaniu tytułem „Odkrycie Roku MPI Poland” podejmuje kapituła, w której skład wchodzi zarząd stowarzyszenia. Patronat „MICE Poland”.


–  Odkrycie Roku to konkurs zainicjowany przez MPI Poland. Chcemy ukazać naszej branży przyszłych jej liderów oraz pomoc młodym, wschodzącym gwiazdom w niej zaistnieć. Dzięki ścisłej współpracy z MICE Poland możemy kreować przyszłe „Osobowości”. Nasze dotychczasowe wybory sprostały oczekiwaniom. – Wojciech Liszka dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu Radisson Blu Kraków Prezes MPI Poland Club