Strona główna  |  Wydawnictwo  |  MICE POLAND  |  Kontakt  |  Sponsoring

 
Aktualności

»


Wybierajmy najlepszych!
 

Konkurs Osobowość Roku MICE Poland na stałe wpisał się w rzeczywistośc branżową, stając się wydarzeniem wyczekiwanym i obdbijającym się szerokim echem w środowisku.
W tym roku, już po raz siódmy nagrodzimy wyjątkowych ludzi, osobowości i osobistości z branży. Na zgłoszenia czekamy do 7 listopada. Zaproponuj swojego kandydata.


Anna Zawada,
redaktor prowadząca MICE Poland
.

Konkurs Osobowość Roku MICE Poland na stałe wpisał się w rzeczywistośc branżową, stając się wydarzeniem wyczekiwanym i obdbijającym się szerokim echem w środowisku. W tym roku, już po raz siódmy nagrodzimy wyjątkowych ludzi, osobowości i osobistości z branży. Z tej okazji zapytaliśmy członków Kapituły czym według nich jest OR i jaką pełni rolę. Zaproponuj swojego kandydata.

Anna Zawada,
redaktor prowadząca MICE Poland
.

2014-10-16 12:32:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

2016-01-22 19:52 Triny

Jezu, co pani ma pod oczami? Redaktor naczelną nie stać na schludny makijaż?

2016-07-02 21:17 Shirley

First of all I want to say fantastic blog! I had a quick question which I’d like to ask if you do not mind. I was curious to find out how you center yourself and clear your mind prior to writing. I&;1287#ve had trouble clearing my thoughts in getting my ideas out. I truly do enjoy writing however it just seems like the first 10 to 15 minutes are usually wasted just trying to figure out how to begin. Any ideas or tips? Thanks

2016-07-02 21:20 Rangler

Synes kjøkkenet ditt er knall jeg Amalie :)Og det er veldig &#3&9deg;#39;. Alltid så koselig å se oppskriftene du skriver rett på veggen synes jeg!Klem og fin tirsdag til deg :)Signe

Komentarz:
Podpis:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 

MICE Poland kreuje Osobowości

Skierowany jest on do przedstawicieli polskiego przemysłu spotkań. Jego celem jest wyróżnienie osób cechujących się profesjonalizmem i skutecznością, które w danym roku wykazały się największą aktywnością i zaangażowaniem w rozwój branży. Wyboru na podstawie pisemnych zgłoszeń przesłanych przez czytelników miesięcznika MICE Poland dokona specjalnie powołana w tym cel Kapituła.

Film z Gali OR 2015

»Fotorelacja z Gali OR 2015 - do pobrania.

»Film z Gali OR 2014

»

Film z Gali OR 2013

»

Film z Gali OR 2012

»

Odkrycie MPI Poland

»

Nagroda „Odkrycie Roku 
MPI Poland” 


Jej celem jest wyróżnienie osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu zaistniały na arenie polskiej branży spotkań. Nagroda ma za zadanie ukazać osoby wyjątkowe, o dużym potencjale. Ma być także dla nich motywacją do kontynuacji podjętej drogi rozwoju osobistego. Poprzez przyznawane wyróżnienie stowarzyszenie MPI chce pomagać przyszłym liderom branży.  Decyzje o uhonorowaniu tytułem „Odkrycie Roku MPI Poland” podejmuje kapituła, w której skład wchodzi zarząd stowarzyszenia. Patronat „MICE Poland”.


–  Odkrycie Roku to konkurs zainicjowany przez MPI Poland. Chcemy ukazać naszej branży przyszłych jej liderów oraz pomoc młodym, wschodzącym gwiazdom w niej zaistnieć. Dzięki ścisłej współpracy z MICE Poland możemy kreować przyszłe „Osobowości”. Nasze dotychczasowe wybory sprostały oczekiwaniom. – Wojciech Liszka dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu Radisson Blu Kraków Prezes MPI Poland Club